Zbritje

Senhaix N60 4G / WiFi

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

$399 $349

Më në fund, një rrjet i rrjetit celular me një ekran të madh!


Kontrolloni tjetrin Kanale të drejtpërdrejta. Ky radio do të dërgojë me Zello të instaluar paraprakisht.
Nëse keni nevojë për këtë radio për biznes, atëherë duhet të konsideroni ta përdorni Puna Zello (nga 61.20 dollarë në vit) ose PTT4U (nga 59.00 dollarë / vit)

Transporti i Shpejtë!

Zgjidhni bandën *

aksesorë

Përshkrim

 

Karakteristika:

100% në përputhje me PTT4U

Specifikimet e përgjithshme
CPUProcesori MT6737M Quad core 64bit
RAM + ROM1GB + 8GB
OSAndroid 7.0
Size Screen4.5 inç, 480x320 mm
GjuheGjuhë të shumëfishta
Band FrekuencaTDD-LTE 38 Band40 / 41/XNUMX

FDD-LTE:Band1/3/5/7/8/20

WCDMA : Band 1/2/5/8

GSM / GPRS / EDGE : Band2 / 3/5/8

antenë1) WCDMA / GSM me antenë të jashtme
2) GPS antenë me antenë të jashtme
3) Antena BT / WIFI është e ndërtuar në antenë FPC
WiFiIEEE802.11 b / g / n

 

 

BluetoothBluetooth 3.0HS
GPSGPS / AGPS
USBUSB 2.0
Lloji i SIM-itKarta standarde SIM
dimension170x80x85mm
peshë380g
Tensioni i punësDC 10-24V
Temperatura të punës-30 ℃ në + 75 ℃
Platforma e TestuarRealPTT, Zello
Diapazoni i bisedësE pakufizuar në WCDMA / GSM Coverange
Parametri RF
Frekuenca Gama850/900 // 1900 / 2100MHz (varet nga modeli)
Fuqia maksimale e daljesWCDMA 2100/1900/900 / 850MHz:
Klasa e energjisë 3 (+ 24dBm + 2.5 / -1.5dBm) GSM / GPRS 850MHz / 900MHz:
Klasa e energjisë 4 (+ 33dBm + 2.5 / -0.5dBm) GSM / GPRS 1800MHz / 1900MHz:
Klasa e energjisë 1 (+ 30dBm + 2.5 / -0.5dBm)
marrja NdjeshmëriaWCDMA 2100: ≤-108dBm
WCDMA1900: ≤-109dBm
WCDMA900: ≤-109dBm
WCDMA850: ≤-109dBm
GSM850/900/1800/1900: ≤-107dBm
GPS
GPSPozicionimi GPS, Mbështetja e funksionit A-GPS, 1.57542GHz;
NdjeshmëriKap -144dBm, Udhë -159dBm
Ndjeshmëria teknike
Shkalla e Shpejtësisë së të DhënaveGSM CS: UL 9.6 kpbs / DL 9.6 kpbs GPRS: Klasa 10 me shumë fole
EDGE: Klasa 12 me shumë fole
WCDMA CS: UL 64kpbs / DL 64kpbs WCDMA PS: UL 384kpbs / DL 394kpbs
ProtokollHSDPA / WCDMA / EDGE / GPRS / GSM
WIFI
WIFIIEEE 802.11 b / g / n, 2.4G;
Fuqia maksimale RFD20dBm
marrja NdjeshmëriaIEEE 802.11 g: ≤-65dBm;
Bluetooth
BluetoothMbështetni V4.0, V3.0, V2.1
Fuqia maksimale RFKlasa 1 ≤10dBm;
marrja NdjeshmëriaGFSK: ≤-95dBm, DQPSK: ≤-94dBm, DPSK: ≤-88dBm;

shqyrtim 1 për Senhaix N60 4G / WiFi

  1. toni.majall1 (Pronar verifikuar) -

    Mora sot imin, më falni që nuk ishte furnizuar me mur PSU, por unë jam shumë i kënaqur me radion, e kisha FUN -in të konfiguronte Zello -n dhe të shkarkonte Echolink -in dhe ta konfiguronte atë, u desh pak kohë për t'u vendosur për të përdorur mikrofonin, në vend të ekranit (parazgjedhje ) Gjithçka po punon mirë.

    Më e mira 73ds de Tony ZS5GR

Jep një vlerësim