Zbritje

Runbo P5 4G DMR VHF/UHF

$799

Tabletë e klasës ushtarake me kompetenca të integruara të pozicionimit të RTK-së Hartografia Forenzike, Rindërtimi i Përplasjeve, Rilevimi i Tokës etj.

Duke ekzekutuar Android, mund të instaloni të gjitha aplikacionet e disponueshme të Play Store. Kjo do të thotë që mund të instaloni Zello, Team Speak, EchoLink dhe shumë të tjera dhe të përdorni butonin e integruar PTT për të kyçur transmetimin në aplikacione të tilla. Mund ta imagjinoni këtë? Nëse nuk arrini një nyje EchoLink, thjesht përdorni 3G, 4G apo edhe WiFi dhe do të jeni të lidhur. Mos humbisni më kurrë një QSO vetëm sepse nuk ka një përsëritës aty pranë.

Ju mund të vizitoni dyqani zyrtar Runbo.

Transporti i Shpejtë!

Version *

Të gjitha versionet pa njohje të gjurmëve të gishtave. Kostoja shtesë e secilit version do t'i shtohet çmimit bazë.

Ngjyra *

Callsign *

Ju lutemi shkruani shenjën tuaj të thirrjes hamradio. Shkruani "NOCALL" nëse nuk keni një shenjë thirrjeje.

Përshkrim

specifikimet

Aplikacion Ndërtim, shpërndarje, punë në terren, pylltari, rilevim i tokës, zbatim i ligjit, logjistikë, jashtë, menaxhim i pronës, hekurudha, shpëtim, shitje me pakicë, siguri, transport, magazinë
PROJEKTIMIT
Operimit të Sistemit Android 8.1
Ngjyra Black / Silver
Dimentimet 297x179x23mm
peshë 1.4kg
Display
Size Screen 10 "
zgjidhje 1280 × 800 IPS
Panel me prekje Ekran me prekje rezistente ndaj gërvishtjeve
TË PËRGJITHSHME
CPU Helium P35 MT6765
Lloji i CPU-së 64 bit - 2.0 bërthama XNUMX GHz
GPU PowerVR GE8320
RAM 4GB
ROM 64GB
Zgjerimi i memories Kartë Micro SD (T-Flash Card) deri në 128 GB
Sensore Përshpejtuesi, Sensori G, Gjeomagnetik, Xhiroskopi, Sensori i dritës, Afërsia
Njoftimet Tingull, dridhje, sinjal LED
Audio Altoparlant i integruar 2W
Anulimi i zhurmës së dyfishtë i mikrofonit të integruar
Kufje Jack .3.5 mm
KAMERA
Lloji i kamerës së pasme Kamera e vetme
Kamera e pasme 13MP
Kamera perballe 5MP
Modaliteti i përqendrimit Fokusimi automatik
POWER
Kapaciteti bateri Li-Po 12000 mAh
Akuzuar Kapëse e shpejtë USB
Interface Type-C
OTG
Lidhshmëria
Sasia e SIM SIM Dual
Lloji i SIM-it Nano SIM
WWAN GSM: GSM850(B5)/900(B8)/1800(B3)/1900(B2);
WCDMA:B1(2100)/B2(1900)/B5(850)/B8(900)
LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B17/B20
LTE-TDD: B38/B39/B40/B41(B)2550-2655MHz
TD-SCDMA:B34/B39 EVDO:BC0
Intercom PTT: 4W, DMR + UHF400-470 MHz / DMR + VHF136-174 MHz / DMR + UHF+VHF me bandë të dyfishtë, POC (PTT mbi celular)
Bluetooth BT4.0
WLAN 2.4g/5.0g 802.11 a/b/g/n,
GPS GPS/Glonass/Beidou/A-GPS
NFC Po
FM Radio Po
QURNDRUESHMRIA
Temperatura të punës -20 ° C për 60 ° C
Temperatura Storage -20 ° C deri në 70 ° C
lagështi 5%-95% (jo kondensues)
Mbrojtja hyrje IP67
Certifikatat FCC, ce, RECH, GS, UL, RoHS
TË NDRYSHME
Përmbajtja Paketa 1 x Tabletë
1 x Antena
1 Manual x User
Ngarkues 1 x

 

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “Runbo P5 4G DMR VHF/UHF”