Zbritje

Inrico T320 4G / Wifi (Android i shkyçur)

(5 komente të konsumatorëve)

A$395

Ky version ka Android të pastër. Bëni kujdes nga konkurrenca që shet versione firmware që nuk lejojnë instalimin e aplikacioneve nga PlayStore.


Kontrolloni tjetrin Kanale të drejtpërdrejta. Ky radio do të dërgojë me Zello të instaluar paraprakisht.
Nëse keni nevojë për këtë radio për biznes, atëherë duhet të konsideroni ta përdorni Puna Zello (nga 61.20 dollarë në vit) ose PTT4U (nga 59.00 dollarë / vit)

Transporti i Shpejtë!

Zgjidhni Bandën tuaj Cellular *

aksesorë

Callsign *

Ju lutemi shkruani shenjën tuaj të thirrjes hamradio. Shkruani "NOCALL" nëse nuk keni një shenjë thirrjeje.

Kategori:

Përshkrim

 

 

Ky radio i rrjetit është plotësisht i pajtueshëm me Rrjeti Ndërkombëtar i Radios (IRN) dhe me të renë Echolink për Android.

A është akoma hamradio? Lexoje kete artikull.

A po kërkoni radio me dy drejtime? Sapo gjetët dyqanin më të mirë të radios!
Po sikur të mund të kishit një aplikacioni uoki ne telefonin tuaj Le të ju prezantojmë aplikacionin më të mirë walkie talkie të bërë ndonjëherë: Zello është aplikacioni walkie talkie për android, iphone, IOS dhe ka edhe zello për PC.

Ky smartphone i ngjashëm me radio ka një PTT që do të mbyllë transmetuesin. Për sa keni një dataplan ose një lidhje WiFi, atëherë ju keni vetveten a aplikacioni uoki me dy drejtime me gamë në të gjithë botën.

Parë, shkarkoni aplikacionin Zello. Pastaj, thjesht shtypni butonin tuaj butoni Zello PTT dhe do te degjoheni!

Ju mund të keni komunikime private 1-me-1, ose komunikime 1-me-shumë në një kanal privat zello. Ka edhe shumë kanale publike zello, me qëllime të ndryshme, në të gjithë botën.

Disa rrjete RF hamradio janë të lidhura me kanalet private Zello. Me të tillë, nëse jeni një proshutë e licencuar, atëherë mund të qëndroni në internet me zello dhe të keni QSO me miqtë tuaj të proshutës. Ka shumë zellos në të gjithë botën. A do të dëshironit të bëheni një? 🙂

Sistemi i funksionimit Android 7.0

platformë MTK 6737WM

RAM 1G + 8G

Memoria e zgjatur opsionale Deri në 32 GB

Shfaqja e ekranit TP G + F Multi Touch

kapaciteti i baterisë Polimer 3500mAh

Kamera Kamera e përparme 2.0MP , Kamera e pasme 8.0MP. Fokusi automatik

Ora gatishmërisë Më shumë se 80 orë

Altoparlant + Mikrofon 32 Altoparlant me diametër

Trupi me dy dhoma

GPS + Busulla Po

WIFI BT Po

USB 

Kabëll data MICRO 5PIN

Player media

Mbështetje MP3 / MP4

Çdo paketë përmban:

1 Telefoni Radio T320

1 x Battery

1 x Antena

1 x Kabëll USB i ngarkuesit

Adapter 1 x AC

1 x Kapëse rripi

1 x Udhëzuesi i përdorimit Klipi i rripave

1 x Udhëzues përdorimi (Donwload këtu)

Vlerësim Inrico T320 4G / Wifi (Android i shkyçur)

 1. ian (Pronar verifikuar) -

  Inrico T320 është një njësi e fortë e fortë Ptt, sistemi i tij android 7.0 funksionon me të vërtetë mirë aplikacionet zello, IRN, Ptt. me lidhjen e saj 4G lite dhe wifi, kështu që përdorni një SIM të të dhënave ose lidhje në celularin tuaj dhe jini të lidhur.
  Bateria e njësive ka një jetë të gjatë dhe mund të përdoret edhe si telefon, njësia Inrico është aq e madhe e pajisjeve që duhet të keni. dhe unë e rekomandoj atë.
  Një mikrofon altoparlant është një shtesë për të pasur esp kur është e lëvizshme,
  një tjetër njësi e shkëlqyeshme nga radio e rrjetit.

  Faleminderit djema
  M3HPR

 2. CT1EIZ -

  Provova të gjithë radiot e rrjetit, më besoni! Ky është i preferuari im deri më tani. Tani që defekti PTT është rregulluar për Skuadrën, kjo radio është njësia ime e përditshme dhe unë e përdor atë si Hotspot tim LTE WiFi. Unë përdor një SIM me një plan të pakufizuar të të dhënave.

 3. Craig -

  Epo çfarë mund të them .. Duarte dhe Radiot e Rrjetit kanë qenë të mahnitshme .. Bleva T320 tim që së shpejti zbuloi se kishte disa të meta të vogla pasi ishte e re, Gjithsesi pas disa email-eve nga dhe nga njëri-tjetri dhe disa këshilla të shkëlqyera Duarte dhe Inrico ku është rregulluar me në Ditë.

  Tani kam një Radio T320 të mrekullueshme të Rrjetit që punon si një ëndërr dhe po të mos ishte për Duartes shërbimin dhe mirëkuptimin e shkëlqyeshëm të klientit, kjo nuk do të kishte ndodhur.

  Unë do të rekomandoja T320 si një Radio Rrjeti të domosdoshme dhe të mrekullueshme.

  Faleminderit dhe mezi pres të punoj në rrjete

  Craig (M3HBI)

 4. John G0GCQ -

  Epo, pasi pashë video në YouTube dhe fola me Chris (MoonrakerUK) të Dielën në Rainham Radio Rally, unë jam * aq * i kënaqur që bleva T320 ~ është e mahnitshme.

  Isshtë e ndërtuar aq mirë, bateria është e shkëlqyeshme dhe dalja e audios është vërtet e mirë. Jam shumë i impresionuar nga kjo. Unë kryesisht përdor IRN por jam regjistruar edhe te Zello.

  Unë jam duke pritur për shkathtësi të kësaj pajisje, duke imituar një radio në drejtim të transportueshmëri dhe lehtësinë e përdorimit (p.sh. PTT), ndërsa duke i dhënë mua mundësinë për të folur në të gjithë botën …… edhe kur nuk ka WiFi në dispozicion.

  Unë patjetër që e rekomandoj këtë për këdo që interesohet për komerciale dixhitale

 5. arme topi 26g (Pronar verifikuar) -

  Çfarë një Radio T320 e shkëlqyeshme është dhe do ta rekomandonte shumë që jeta e baterisë është kaq e mirë dhe cilësia e audios është vetëm e klasit të lartë dhe cilësia e ndërtuar është e klasit të lartë.
  Unë thjesht do të doja të them se shërbimi që kam marrë nga Net Work Radios është thjesht klasi i lartë shërbimi më i mirë që kam parë prej kohësh.
  Do të rekomandoja patjetër Rrjeti Radiot për shërbimin atje dhe cilësinë e produktit atje.

Jep një vlerësim

Ju gjithashtu mund të pëlqeni ...