Mikrofoni i altoparlantit dore për Sure F22 / F25 / 8S

$59

Ky mikrofon dore do të funksionojë si mikrofon i altoparlantëve për F25, F22 + dhe Sure 8S. Flisni si një profesionist duke përdorur këtë mikrofon me pamje të shkëlqyeshme.

Transporti i Shpejtë!

Nga të aksioneve

Kategori:

Përshkrim

Ky mikrofon dore do të funksionojë si mikrofon i altoparlantëve për F25, F22 + dhe Sure 8S

Informacion shtesë

peshë 0.5 kg

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që rishikon “Mikrofoni i altoparlantit dore për Sure F22 / F25 / 8S”