Zbritje

Transmetues i telefonit inteligjent Boxchip S900A+ UHF FM analog/DMR 4G

$799 $699

La S900A është një smartphone / radio hibrid android që lejon mbulim 100%: përmes 3G / 4G / LTE / WiFi / VHF ose UHF FM analoge dhe DMR Tier II. Ju gjithmonë do të jeni të lidhur.

Ju mund të vizitoni dyqan zyrtar i Boxchip.


Kontrolloni tjetrin Kanale të drejtpërdrejta. Ky radio do të dërgojë me Zello të instaluar paraprakisht.
Nëse keni nevojë për këtë radio për biznes, atëherë duhet të konsideroni ta përdorni Puna Zello (nga 61.20 dollarë në vit) ose PTT4U (nga 59.00 dollarë / vit)

Transporti i Shpejtë!

Bandat LTE *

Përshkrim

Lidhu me Brandmeister përmes RF ose 4G

Nuk ka përsëritës DMR aty pranë? Thjesht përdorni 4G ose WiFi dhe lidheni direkt me kanalin tuaj të preferuar Brandmeister. Pavarësisht se ku jeni në botë, gjithmonë do të jeni të lidhur!

Portë për në Zello

Dëshironi të keni përsëritësin tuaj RF <> Zello gateway?  Boxchip S900A + do të bëjë punën për ju. Mos keni nevojë të ngatërroheni me kabllo, kuti me lidhje të kryqëzuara ose instalime të komplikuara.

RParametrat adio
Frekuenca BandUHF: 400-470MHz ose VHF: 136-174MHz
kanal1000 ose rregulloje
Spacing Channel12.5KHz / 25KHz
Fuqia Tx1W / 2W
Ndjeshmëria RxAnalog IN -121dBm / 12db SINAD (Vlerësuar)
Dixhital : -117dBm / BER 1%
ndërmodulimit≥ 65dB
Bllokim≥ 84dB
E rremë e shtypjes≥ 70dB
Përgjigje≥ 70dB
Përzgjedhja e lagjes≥ 60dB
Stabiliteti Frekuenca0.5 ppm
Antena PengesaRezistencë e plotë karakteristike 50Ω
Output Audio1W (Vlerësuar)
Distortion Audio≤3%
Encryption fund për t'i dhënë fundARC4 / AES128 / AES256

 

Parametrat kryesorë të PoC
ProcessorCPU 1.5 GHz
androidAndroid 9.0 +
kujtim2 GB / 16 GB
Prekja LCD4.0 inç TFT IPS, 400 * 480 pixel, gorillia III
Karakteristikë LCD e prekjesPrekja në internet / Prekja e dorezave / Dukshmëria diellore
Madhësia e LCD4.0 inç, 800 * 480 pixel
KameraKamera 8MP + 5MP; Opsionale 13MP + 8MP
Dritë flashHighlight LED
SIM CardMbështetni Dual Nano Sim
WCDMAB1 B2 B5 B8
FDD-LTEB1 B3 B5 B7 B8 B20 B26 B28A / B (Versioni i BE)
FDD-LTEB1 B2 B4 B5 B7 B8 B12 B13 B17 B26 B28A / B (Versioni Amerikan)
TDD-LTEB38 B39 B40 B41
BluetoothBluetooth i dyfishtë 4.2
NFCMbështetje ose fakultative
kapaciteti i baterisë4500 mAh
Wi-Fi (WLAN)2.4G / 5.8G
Navigimi GPSGPS / AGPS / GLONASS
SensorNxitimi, Sensori i Afërsisë, Sensori i dritës, Sensori Gyro, (Sensori i Busullës)
Port i jashtëmMotorola M6
Temperatura e punës-15 ℃ ~ 60
Temperatura e magazinimit-40 ℃ ~ 80
lagështi20% 90%
Lloji USBUSB2.0, Porti USB i Llojit C
Aksesorë të jashtëmMbështetni altoparlantin mikro në distancë, Eearbud, kamerën e trupit
dimension69mm * 143mm * 26mm
Madhësia e Brendshme e Paketës19.5cm * 18.4cm * 3.6cm
Pesha e terminalit375G
Me peshën standarde të paketimit800G
Paketa e jashtme20 copë / kuti kartoni, 16 kg / kuti kartoni
Madhësia e kartonit (L * W * H)39cm * 37cm * 18cm
Aksesore StandardKabllo USB e tipit C, ngarkues, kapëse mbrapa, antenë, kapelë antene
CertifikimCE, FCC, MSDS, UN38.3

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “Transmetuesi i telefonit inteligjent Boxchip S900A+ UHF FM Analog/DMR 4G”