Postuar ne

Inrico T368

Inrico T368 – UHF & 4G Ky është një radio rrjeti me UHF DMR 400-470 MHz. 3 pajisje në një: Telefon celular, radio në rrjet dhe marrës UHF DMR!

Kjo radio me dy drejtime Android mund të kalojë lirshëm midis radios dixhitale dhe radios PoC. Duke zotëruar një ekran 2.4 inç HD dhe ekran me prekje, telekomanda me shumë modalitete T368 është një radio e besueshme dhe e lehtë për t'u përdorur.

BATERI ME KAPACITETE TE LARTE Bateria e integruar me jetëgjatësi prej 6000 mAh me modalitetin e kursimit të energjisë mund të funksionojë mbi 21 orë në ciklin e punës prej 5/5/90. Në modalitetin PoC, koha e gatishmërisë së Walki-talkie Android është 45 orë, dhe në modalitetin DMR, koha e bisedës është 15 orë.

 

Rendit sot!

 

Frekuenca: DMR UHF 400-470 MHz
Model
T368
Versioni i BE-së
GSM: B2/B3/B5/B8 WCDMA: B1/B2/B5/B8 TDD-LTE: B38/B39/B40/B41 FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28a/B28b
Versioni amerikan
GSM: B2/B5 WCDMA: B1/B2/B4/B5 FDD-LTE: B1/B2/B4/B5/B7/B12/B13/B17/B28a/B28b
Fuqia Maksimale e Transmetimit
UMTS2100/1900/850/900: Klasa e fuqisë 3 (+24dBm +1/-3dBm) GSM/GPRS900MHz: Klasa e fuqisë 4 (+33dBm ±2dBm) GSM/GPRS 1800MHz: Klasa e fuqisë 1/-30dBm:2±900EDBm Klasa e fuqisë E2 (+27dBm ±3dBm) EDGE 1800MHz: Klasa e fuqisë E2 (+26dBm -4/+3dBm LTE B38/B39/B40/B41:Klasa e fuqisë 3(+23dBm±2dBm) LTE B1 B3A B5 :Klasa e fuqisë 7 (+8dBm±20dBm)
Merni ndjeshmëri
WCDMA2100: ≤-107dBm WCDMA1900/850/900: ≤-105dBm Bm GSM850/900/1800/1900: ≤-102dBm LTE B1/B3: ≤-97dBm Bm GSM38/39/40/41: ≤-93dBm LTE B5/B7: ≤-8Bm Bm20/28Bd 28A 94B:≤-XNUMXdBm
Wi-Fi
Banda e funksionimit: 2.4G & 5G Standardet:IEEE 802.11/b/g/n
Bluetooth
Versioni: BT v4.0 me BLE Distanca e funksionimit: (Max) 10 metra
Lokacioni
GPS, BDS, AGPS
Hardware
CPU
MTK6739, 1.2 GHz
kujtim
1 GB (RAM) + 8 GB (ROM)
TF Card
Mbështetje, deri në 32G
Vendndodhja e kartës SIM
Kartë SIM standard + kartë SIM NANO, kartë TF
porte USB
2.0 Micro USB
Interface
M6
Prek
Ekran me prekje G + F
Shfaq
2.4 "
Kamera
Kamera e përparme: 2.0 MP; Kamera e pasme: 13.0 MP
Folës
Altoparlant Ø36 mm, 8Ω 2W
mikrofon
Mikrofoni i dyfishtë, reduktimi i zhurmës
Bateri
6000 mAh
Kohët e Komunikimit
POC: 18H DMR:15H
Standby Times
POC: 22H DMR:45H
program
Sistemi operacion
Android 7.0
fizik
Përmasa (H*W*D)
140X64X35mm (Pa antenë dhe kapëse rripi)
peshë
300g
Temperatura të punës
-5 ° C ~ 55 ° C
Temperatura Storage
-40 ° C ~ 80 ° C
Certifikatat
Niveli mbrojtje
IP54
Rënie
1.2 metra
Certifikatë
CE / FCC / RoHS